Casa Fonseca, Trancoso Βίλα
| Wi-Fi | Σπα & Ευεξία Τζακούζι | Κλιματισμός |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Οι επισκέπτες της Casa Fonseca, Trancoso Βίλα Πόρτο Σεγκούρο με 4 υπνοδωμάτια μπορούν να χαλαρώσουν στο τζακούζι ή να επισκεφθούν την Παραλία Nativos, που βρίσκεται σε απόσταση 2 χλμ.
Η Εκκλησία de São João Batista βρίσκεται σε απόσταση 19 λεπτών με τα πόδια, ενώ η παραλία Coqueiros απέχει περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από αυτή τη βίλα.
Οι παροχές μπανίου στο κατάλυμα περιλαμβάνουν επίσης ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Επίσης, προσφέρονται ανέσεις, όπως στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες.
Για τους επισκέπτες, που θέλουν να γευματίσουν στον χώρο, υπάρχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο. Acaraje da Chica που προσφέρει πιάτα νοτιοαφρικάνικης κουζίνας, βρίσκεται σε απόσταση 650 μέτρων.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Στεγνωτήρα
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Τζακούζι
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Μίνι μπαρ
- Καθιστικό
- Χώρος ενδυμασίας
- Αίθριο
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Παρκέ δάπεδο
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στις εγκαταστάσεις της η Casa Fonseca, Trancoso Βίλα;
Οι πελάτες της η Casa Fonseca, Trancoso Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Πόρτο Σεγκούρο από η Casa Fonseca, Trancoso Βίλα;
Η Casa Fonseca, Trancoso Βίλα απέχει 30 χλμ. από το Πόρτο Σεγκούρο. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε η Casa Fonseca, Trancoso Βίλα;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια σε η Casa Fonseca, Trancoso Βίλα.